30. 12. 2013

Nejlepší hry na android "za babku" v roce 2013

Neustálé cestování v hromadné dopravě Vás přinutí si vytvořit menší závislost na mobilních hrách. V následujícím článku představím 5 her na android za rok 2013, u kterých jsem byl schopný zůstat dlouhé hodiny a jsou zcela zdarma a nebo za ke stažení za pár korun.
1. Time Surfer - skvělá plošinovka na krátké či delší cesty, u které garantuji závislost. Možnost různých upgradů či downgradů abilit a možnost koupení speciálních "surferů" zpestřuje celou honbu za splněnými úkoly, kterých je požehnaně. Na výběr máte hned tři nekonečné mapy a je čistě na Vás jak daleko se dostanete a kolik úkolů za jednu jízdu splníte. Za pouhých 20 Kč se jedná o pravou nefalšovanou mobilní zábavu!
2. Jetpack Joyride - další plošinovka ve stejném duchu jako Time Surfer. Tentokrát přesedláte do nadčasové doby a na zádech se Vám bude houpat jetpack - vesta s raketovým pohonem pro létání. Úkolů zde není k dispozici sice tolik, ale vypracovaný systém upgradů je ještě lepší než u předchozí hry. A to nejlepší nakonec. Hra je zcela zdarma!
3. Bloons TD5 - sází na osvědčený styl hry, kdy bráníte určité území pomocí jednotek, které postupem času nabírají na síle. Není potřeba dále komentovat, mrkněte na stránky hry a za necelých 60 Kč stahujte!
4. Punch Quest - čtvrtou super gamesou je další plošinovka (asi jsem na ně v jistém smyslu úchylák, což bude jistě tím, že moje první hra byl Mario a Luigi) je Punch Quest, u něhož název mluví sám za sebe. Snažíte se ze všech možných druhů potvor vymlátit duši a plníte další a další úkoly, které Vám zadává kouzelný skřítek. Za necelých 20 korun získáte neomezené masení zombíků, no neberte to :-)
5. Jewels Star 2 - pokračování vele úspěšné hry s milióny stažení se dočkala druhého pokračování a znovu na Vás čeká tuna zábavy se zdoláváním úrovní různého typu. Nebudu nosit dříví do lesa. Odkaz ke stažení zdarma naleznete v nadpisu hry!