22. 10. 2013

Online rozvozy jídel v ČR

Veliký boom nyní zažívají služby online objednávek a následného rozvozu jídla. Objednat si dnes můžete téměř vše - čínu, pizzu, řízky, burgery, sushi ... 1. DameJidlo.cz - nejpoužívanější a taktéž u nás i nejlepší server pro tento typ služeb. Nabízí obrovskou databázi restaurací a jídelen už v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Pardubicích a Liberci, které zajistí, že si vždy vyberete. Dále se mi líbí asi nejvyspělejší zákaznický servis a výborná mobilní aplikace.
2. JidloTed.cz - druhý největší český server pro objednání hotových jídel do domu má zatím na facebooku již přes 50 000 likes. Praha, Brno, Ostrava a Liberec jsou města, kde se můžete setkat s jidloted.cz3. FoodPanda.cz - v zahraničí velmi známý server s online objednávkou jídel. U nás zatím zákaznická základna není tak silná, ale každým dnem přibývá spokojených zákazníků. Avšak oproti damejidlo nebo jidloted probíhá rozvoz jen v Praze. Nechybí zde taktéž verze na chytré telefony.

Existujíj i další webové stránky, kde si můžete "pouze" objednat kurýra, který přijede až za Vámi. Avšak objednávku si v restauraci už musíte udělat sami.