15. 10. 2013

10 + 1 nejlepších placených aplikací na android

Drtivá většina aplikací na Android je ke stažení zdarma. Nicméně stále existují aplikace a hry, do kterých se vyplatí investovat nějakou korunu.

1. Poweramp - pro mě asi nejlépe investované peníze do aplikace. Bezkonkurenční audio přehrávač na android s tunou možností nastavení dle Vašeho gusta.


2. Titanium Backup PRO - pokud máte rootnutý telefon, tato aplikace Vám v mžiku vyřeší ty nejstrašnější mobilní sny o neuložených rozehraných hrách, hodinách nastavování aplikací apod. Pomocí této aplikace si zazálohujete vše potřebné v případě reinstalace systému nebo změny telefonu.
3. SwiftKey Keyboard - legendární aplikace pro úpravu klávesnice a rychlejší psaní než dosud. Kdo vyzkouší, pochopí, o čem je řeč. Jedna z nejstahovanějších aplikací je dostupná v plné verzi pouze za 40 Kč.
4. Nova Launcher Prime - jeden z nejstahovanějších a nejlepších launcherů na trhu, který nabízí možnosti, jaké z defaultního nastavení telefonu ani znát nemůžete.
5. HD Widgety - pokud jste taktéž takový blázen do widgetů jako můj kamarád, že každý týden máte jiné hodiny, jiné počasí apod., tak jednoznačně vyzkoušejte HD Widgety. Super efekt oceníte hlavně na velkých displejích tabletů.
6. Sleep as Android - asi každý ví, že spánek je rozdělen do několika fází a na kvalitě spánku závisí taktéž doba strávená v té a té fázi. Tato aplikace jednoduše vypočítá ideální čas pro spánek tak, aby Vás vzbudila v tu nejlepší dobu a byli jste plni energie. Věřte tomu nebo ne, ale mám s ní výborné zkušenosti. Existuje taktéž neplacená verze, která je samozřejmě osekaná a spoustu zajímavých funkcí nenabízí.
7. MX Player Pro - král mezi přehrávači videí. To, co platí u Powerampu, se dá říci o MX Playeru. Bezkonkurenční přehrávač videí téměř jakéhokoliv formátu se samozřejmou podporu fullHD a dalších funkcí s titulky atp.
8. Minecraft - Pocket Edition - mobilní odnož legendární "kostičkové" hry s téměř neomezenou možností vývoje. Více netřeba představovat.
9. Runtastic PRO - k dostání je nespočet aplikací pro záznam Vašeho sportovního výkonu. Jedna z těch lepších, ale placených je Runtastic PRO, která nabízí spoustu možností měření výkonu, efektivity, spálené kalorie při běhu atp. Pokud jste opravdoví sportovní nadšenci, doporučuji právě tuto aplikaci.
10. Grand Theft Auto: Vice City - legendární GTA přichází na Android. Po asi nejznámější sérii GTA3 je zde Vice City na mobilní telefon. Hodiny zábavy za necelých 120 Kč.
11. Max Payne - poslední příspěvek je o další herní legendě, detektivovi Maxu Paynovi, který je neprávem obviněný z vraždy.