4. 2. 2013

500 Kč bonus od mBank při doporučení


Doporučte mKONTO a získejte 500 Kč oba
V našem případě logo souhlasí

U mBank minimálně do konce března probíhá akce  ( mBank téměř bez upozornění akci zastavila 31.ledna, velice tím naštvala mnoho lidí, včetně mě, kteří se na oficiálním fóru o změně nevyjadřují nijak slušně ) Za každý nově založený účet, kde doporučený uvede při registraci Vaše telefonní číslo, které používáte pro přihlášení do internetového bankovnictví mBank, získáte oba na svůj účet cca do týdne od podpisu smlouvy 500 Kč.

Je celkem samozřejmé, že každý je při pohledu na nadpis skeptický. Taktéž jsem byl, ale po přečtení diskuzního fóra a podmínek akce jsem se rozhodl vše otestovat.

Založil se nový účet online - bez jakýchkoliv měsíčních poplatků za vedení účtu a beze smlouvy s podpisem doma u kurýra. Po týdnu se ozval s předběžným datem, kdy by se u nás mohl stavit. Ve zmíněný čas opravdu přijel. Rozhovor trval zhruba 3 minuty, kdy bylo potřeba mít u sebe alespoň 3 doklady, z toho 1 s fotografií. V našem případě stačila občanka, zdravotní kartička a stávající platební karta ( řidičák ). Do dalšího týdne od podpisu smlouvy mi opravdu na můj doporučující účet přišla zmíněná odměna 500 Kč bez problémů.Nyní již čekáme na dopis spolu s bezkontaktní platební kartou a přihlašovacími údaji, kde bude nejspíše také bonus připsaný.

mBank mě příjemně překvapila, že svoje sliby plní do puntíku a za názvem akce se neschovává další ubohý marketingový trik jako jinde.

Více o akci zde:
http://www.mbank.cz/blog/article,417,doporucte-mkonto-a-ziskejte-500-kc-oba.html